Clavin  platinum
Najsilnejší z rady prípravkov Clavin

Clavin je stálica medzi voľnopredajnými doplnkami na zlepšenie erekcie. Jeho popularita medzi mužmi je zjavná, ale či je to spôsobené jeho preukázateľnými účinkami alebo len masívnou reklamnou kampaňou sa dozviete v tejto recenzii.

Tento produkt bol jeden z prvých na našom trhu, ktorý bol zameraný na podporu erekcie mužom, ktorí majú v posteli problémy. Myslím, že ho pozná takmer každý na Slovensku.

Musím hneď na začiatku povedať, že Clavin je určený “len” na zlepšenie erekcie. Použil som slovíčko len. Chuť na sex vám nezvýši, ale erekciu áno. Aspoň to tak uvádza výrobca produktu na svojej stránke.

Oproti svojim konkurenčným produktom toho viac neponúka. Zväčšenie a posilnenie penisu, zmiernenie prostaty či celkové zvýšenie sexuálneho apetítu nečakajte. Ale ako dobre vieme, to sú skôr reklamné triky ako si získať vašu pozornosť.

Výrobca momentálne ponúka dva produkty. Clavin Original a Clavin Platinum. Ja sa pozriem hlavne na Platinum, ktorý je podľa výrobcu najsilnejší Clavin, ktorý doteraz na trhu ponúkal.

Poďme sa preto radšej pozrieť na jeho najdôležitejšiu vlastnosť. A tou je zlepšenie erekcie.

Chcem vyskúšať Clavin

 

Účinné látky Clavin Platinum

Ako väčšina prípravkov na erekciu bez predpisu ide prevažne o zloženie z tradičných účinných afrodiziakálnych látok, ktoré pomáhajú rozširovať cievy. Krv tak môže do penisu prúdiť bez prekážok.

Clavin Platinum obsahuje:

Tribulus Terrestris alebo po slovensky Kotvičník zemný je najznámejšia rastlina, ktorá mužom pomáha zvyšovať tvorbu testosterónu, ktorý ovplyvňuje všetko od rastu svalov až po zvýšenú sexuálnu aktivitu.

Tribulus poznali a používali už starí Čínania a Indovia pred 5 000 rokmi na podporu hormonálnej produkcie u mužov. V západnom svete si získala priazeň až v polovici minulého storočia, kedy túto látku začali masívne používať bulharskí vzpieračí na podporu rastu svalov.

Hovorí sa, že práve ten bulharský je oproti ostatnému tribulusu unikátny vďaka klimatickým podmienkam a polohe, kde sa pestuje.

Šafrán je tradičné silné afrodziakum používané vo svete už tisícročia. Je známe vďaka svojej vysokej cene. Vzniká totiž zberom blizien z kvetov, čo je veľmi náročné na zber a množstvo. Je preto najdrahšie korenie na svete a na 1 gram sušeného šafránu je potrebné nazbierať až 700 kvetov.

Vedci z kanadskej univerzity potvrdili afrodiziakálne účinky v roku 2011.

L-arginin – je prírodná aminokyselina, ktorá prispieva k rozširovaniu ciev a lepšej erekcii. Túto aminokyselinu si telo nevie vytvoriť, preto musíte jesť orechy, mandle alebo čokoládu a hrozienka.

L-citrulin – Je tiež aminokyselina, ktorá prekrvuje cievy, zvyšuje imunitu a energiu.

Výrobca tieto štyri látky propaguje pod svojim názvom účinná zložka STIMULIN ako špeciálne galenicky upravenú zmes. Oproti ostatným výrobkom je výnimočné pridanie šafránu. Ale či to bude v takomto množstve stačiť je otázne.

Užívanie a dávkovanie

Čo ma zarazilo je samotné dávkovanie.

Výrobca udáva, že užívať musíte až 4 tabletky naraz 1 až hodiny pred pohlavným stykom. Čo som však nečakal je, že pri Clavin Platinum sa optimálna doba užívania pred sexom predĺžila až na neuveriteľných 12 hodín. Inak výrobca udáva rozpätie 1 až 4 hodiny pred stykom.

To, aby ste si naplánovali sex s partnerkou deň vopred v konkrétnu hodinu! 🙂

V každom prípade sú 4 tabletky minimálne a zároveň maximálne dávkovanie, ktoré výrobca odporúča.  4 tabletky znamená, že jedna noc vás vyjde na 8-10 EUR, čo sa už pomaly blíži k Viagre. Tu sa radšej pozrite na Erexan, kde tabletka vyjde len na 1,6 EUR a stačí si zobrať len jednu.

Clavin Platinum

 

Podobne ako pri ostatných prípravkoch odporúčam brať tabletky nalačno. Tak vám rýchlejšie začnú účinkovať.

Výrobca odporúča brať tabletky minimálne tri mesiace. Ak počas tejto doby nebudete pozorovať výsledky, máte radšej navštíviť lekára. Z mojej skúsenosti už po pár razoch viete, či vám tabletka účinkuje alebo nie. Nič zložité za tým nehľadajte.

Minimálne môžete vyskúšať inú značku. Nie každá značka a tabletka účinkuje na každého muža rovnako.

Balenie a cena produktu

Ako som spomínal vyššie. Clavin Strong sa vyrába v dvoch variantoch.

Clavin Original

Je produkt, ktorý pomáha udržať erekciu dlhšie. Je vhodný pri občasných problémoch erekcie alebo nespokojnosti s vašou erekciou. Je to taká pôvodná verzia, ktorá je na trhu už od 2005.

Clavin Platinum

Je podobne ako Clavin Original určený pre zlepšenie občasných problémov s erekciou a pre zvýšenie sexuálneho libida. Obsah účinejších látok je oproti Clavin Original vyšší.

Ak by ste boli náhodou zmätení názvom, Clavin Platinum je nástupca produktov Clavin Ultra a Clavin Strong, ktoré sa už nevyrábajú.

  • Clavin Original 8 tabletiek + 4 zadarmo cena 22,99 EUR
  • Clavin Original 20 tabletiek + 8 zadarmo cena 37,60 EUR
  • Clavin Platinum 8 tabletiek cena 30,30 EUR
  • Clavin Platinum 20 tabletiek cena 48,90 EUR

Ako vidíte Clavin si dá za reklamy celkom zaplatiť. Najmä pri dávkovaní 4 tabletiek sa vám váš zážitok zo sexu dosť predraží.

Záverečný verdikt

Clavin je vďaka silnej reklamnej podpore jeden z najznámejších a v minulosti aj najpredávanejších erekčných prípravkov na Slovensku. Byť známy však neznamená automaticky byť najlepší. V tomto prípade práve naopak. Mám pocit akoby sa Clavin za tie roky dopredu neposúval a predbehli ho čo do účinku iné, novšie produkty ako Erexan či Zerex.

Kúpiť? Pozrite sa radšej po novších, účinejších produktoch.

Chcem vyskúšať Clavin

Clavin platinum a moje skúsenosti s tabletkou (veľká recenzia) 5.00/5 (100.00%) 9 hlas[ov]

Jeden príspevok “Clavin platinum a moje skúsenosti s tabletkou (veľká recenzia)

  • clavin som vyskúšal asi trikrát, prvýkrát zo zvedavosti ďalšie dva razy lebo mi clavin pomohol, skvalitnil erekciu takže užijem znovu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TOPlist