Masáž penisu
Masáž penisu je skvelým spôsobom ako si vytvoriť väčšie puto

Neexistuje nesprávny spôsob ako robiť masáž penisu!

Toto vám povie každý muž.

Čo by vám ale chcel povedať je, že radšej jednu nepodarenú masáž penisu ako žiadnu. Dnes vám poviem ako jednoducho môžete svojmu partnerovi spríjemniť večer, zbaviť ho stresu a posilniť vašu intimitu. Masáž penisu je tiež skvelým spôsobom, ako posilniť mužovu erekciu.

Primárny cieľom masáže penisu nie je orgazmus ako sa môze zdať (aj keď je to príjemné vyvrcholenie masáže), ale hlavne zahrnúť a rozšíriť veľmi osobný a relaxujúci zážitok do vášho spoločného života.

Masáž penisu umožňuje obom partnerom prijímať a dávať sexuálne potešenie bez tlakov na momentálny sexuálny výkon v posteli. Taktiež je skvelou obmenou ako obohatiť váš intímny život o nový rozmer.

Prijatie alebo dávanie masáže je skvelým spôsobom ako sa ešte viac zblížiť so svojim partnerom na hlbšej úrovni.

Ako teda dopriať partnerovi masáž penisu?

Poďme na to.

Pred začiatkom masáže otvorene komunikujte. Pripravte partnera na to, že sa má uvoľniť.

Pri masáži penisu zahrňte postupne aj ostatné erotogénne zóny. Vždy sa uistite, že sa váš partner cíti príjemne.

Všímajte si všetky verbálne i neverbálne prejavy partnera. Zistíte tak, na ktoré miesta sa máte viac pri masáži zamerať.

Použite lubrikačný gél. Zvýšite tak ešte viac potešenie vášho partnera.

  • Nechajte partnera ľahnúť si na chrbát s vankúšom pod jeho chrbtom alebo pod hlavou.
  • Naneste si kúsok lubrikantu do dlaní a jemne vmasírujte na penis a semenníky.
  • Dohodnite sa so svojim partnerom na signále, ktorým vám povie, že máte pred ejakuláciou zvoľniť. Oddialenie ejakulácie je pre vášo partnera omnoho intenzívnejší a relaxujúci zážitok.
  • Pripomeňte vášmu partnerovi, aby dýchal z hlboka. To mu pomôže odolať ejakulácii. Mal by sa nadýchnuť bruchom a pri výdychu relaxovať.
  • Veľmi často počas masáže penis stvrdne a opäť zmäkne. Je to úplne normálne.
  • Počas masáže sa jemne dotýkajte penisu špičkou prstu. Jemne masírujte oba semenníky.
   Pokračujte touto technikou nižšie k hrazde (miesto medzi mieškom a análnym otvorom)
  • Začnite s pohybom penisu a meňte tkal a rýchlosť masáže. Jemne chyťte penis do ruky jednou rukou a dvíhajte ho pohybom hore a dole. Vymeňte ruky a pohyb opakujte zmenou pohybu z dola hore. Zmeňte pohyb z hora dole na krútivý pohyb.
  • Prejdite na masáž prostaty. Hľadajt v mieste hrazdy malý zárez. Jemne pohybujte vašimi prstami tam a späť pokiaľ toto miesto zmäkne. Ak je blízko ejakulácie, zatlačte na toto mieste. Jeho orgazmus tak poriadne zvýšite.
  • Počas ejakulácie pokračujte jeho obľúbenými pohybmi. Po skončení ejakulácie už nepokračujte, ale nechajte ho oddýchnuť zhruba desať minút. Váš partner to bude potrebovať 🙂

Záverečné zhrnutie:

Masáž penisu je skvelou relaxačnou a vzrujušucou technikou pre oboch partnerov. Nasledujte jednoduchý návod masáže a všímajte si verbálnych a neverbálnych podnetov svojho partnera. Ľahko zistíte čo má rád a naopak. Ak si chcete spoločný zážitok ešte viac spríjemniť, skúste zapojiť dostupné afrodziaká.

Ako mu dopriať masáž penisu, na ktorú nezabudne? 5.00/5 (100.00%) 8 hlas[ov]
Ako mu dopriať masáž penisu, na ktorú nezabudne?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TOPlist