Tabletky na erekciu a testosterón muž
Žiadne výhovorky. Dostaňte svoju erekciu pod kontrolu hneď teraz

Máte problémy s erekciou?

Verte tomu, že nie ste jediný. Keďže je to citlivá téma, máloktorý muž bude o problémoch s erekciou hovoriť.

Dobrou správou je, že dnešne tabletky na erekciu sú veľmi rýchlym a účinným spôsobom ako tieto vaše problémy riešiť. Dnešné možnosti medicíny sú omnoho ďalej ako pred pár rokmi, preto na trhu existuje množstvo voľnopredajných prípravkov.

Aby ste sa v nich rýchlo zorientovali, pripravil som pre vás detailné porovnanie a podrobné recenzie tabletiek na posilnenie erekcie, ktoré sú u nás dostupné.

Do úvahy som bral viacero kritérií od zloženia účinných látok prírodného bylinného pôvodu až po rýchlosť účinku či v konečnom dôsledku aj porovnanie ceny vs. výkon.

Pripravil som obsiahle recenzie na známe produkty ako Erexan, Zerex, Maxxes či Clavin alebo preklik na stránku produktu, kde si môžete prečítať viac informácií alebo si tabletky na erekciu a pilulky rovno objednať za najnižšiu cenu.

Ak neviete, kde začať, prečítajte si veľký článok o erekcii, kde sa dozviete ako vznikajú a ako vyriešiť problémy s erekciou.

TabletkyNástup účinkuObsah baleniaCena baleniaDávkovanieMoje hodnotenieRecenziaKde kúpiť
erexan-logodo 60 minút15 kapsúl24,90 EUR1-2 kapsulehodnotenie hviezdičkyPrečítať recenziuKúpiť Erexan
ArginMax Forte Logoužíva sa každé ráno45 toboliek49,97 EUR3 tobolky denne, po týždni 2hodnotenie hviezdičkyPrečítať recenziuKúpiť ArginMax
zerex-logo60 minút12 kapsúl29 EUR1-2 kapsule 40 minút pre sexomhodnotenie hviezdičkyPrečítať recenziuKúpiť Zerex
Clavin platinum logodo 1 až 4 hodín8 tabletiek + 4 zadarmo16,76 EUR4 tabletkyhodnotenie hviezdičkyPrečítať recenziuKúpiť Clavin
Elixirman logood 45 minút do 2 hodín2 tabletky14,99 EUR1-2 tabletky 2 hodiny pred sexomhodnotenie hviezdičkyPrečítať recenziuKúpiť Elixirman
Yellow Vital logodo 60 minút6 tabliet24,9 EUR1 tabletkuhodnotenie hviezdičkyPrečítať recenziuKúpiť Yellow Vital
Erex24 logodo 5 dní30 tabliet + 15 zadarmo29,99 EUR1 tabletka denne pravidelnehodnotenie hviezdičkyPrečítať recenziuKúpiť Erex24
Maxxes logodo 45 minút5 tabliet30, 83 EUR1 tabletkahodnotenie hviezdičkyPrečítať recenziuKúpiť Maxxes
Vimax logodlhodobo30 tabletiek40 EUR1 tabletka denne pravidelnehodnotenie hviezdičkyPrečítať recenziuKúpiť Vimax
Liderin logookolo 1 hodiny18 tabletiek + 4 zadarmo38,40 EUR3 tabletky až 3 hodiny pred sexomhodnotenie hviezdičkyPrečítať recenziuKúpiť Liderin

Vaše časté otázky na tabletky na erekciu

Dostávam od vás otázky, ktoré sa často opakujú. Preto som pre vás pripravil podstránku s otázkami, kde nájdete tie najviac sa opakujúce.

Vyskúšal som už viacero tabletiek na zlepšenie erekcie, ale žiadna neúčinkovala. Je problém vo mne?

Problém vo vás určite nie je. Každý sme iný. Neexistuje tabletka, ktorá by fungovala u všetkých mužov rovnako. Telo každého z nás je unikátne ako aj zloženie tabletiek. Je to podobne ako v každej inej oblasti. Musíte preto vyskúšať viacero tabletiek a nájsť tú, ktorá u vás funguje najlepšie.

Je veková hranica, kedy muž už nevie odstrániť problémy s erektílnou dysfunkciou?

Veková hranica neexistuje. Sú bežné prípady, kedy si muži aj po 60 a 70 užívajú stále dostatok sexu so svojou partnerkou.

Mal by som kúpiť viagru bez predpisu na internete?

Nie. Je to príliš riskantné. Riskujete nielen so svojím zdravím, ale aj životom. Šanca, že sa vám podarí kúpiť právu Viagru na internete je mizivá. Je tu však obrovská šanca, že kúpite tablety, ktoré sú falošné. V tom lepšom prípade budú obsahovať neškodné placebo, v tom horšom nebezpečné chemické látky. Položte si preto otázku či chcete takto hazardovať s vlastným životom.

Sú všetky tieto produkty na vašej stránke bezpečné napriek tomu, že sú na prírodnej báze?

Áno. Všetky voľnopredajné lieky musia byť na Slovensku certifikované. Pokiaľ nemáte vážne zdravotné problémy so srdcom, pečeňou alebo obličkami je zloženie týchto tabletiek veľmi bezpečné. Potravinové doplnky sú dokonca oveľa bezpečnejšie ako lieky na predpis.

Mám vyše 40 rokov a posledné roky je moja erekcia slabšia a slabšia. Je to v mojom veku normálne alebo sa mám obávať a navštíviť lekára?

Nemusíte sa ničoho báť. Je to úplne normálne a verte mi, že v tom nie ste sám. Mnoho mužov má podobné problémy ako vy, preto vedci stále prichádzajú s novými liekmi na podporu erekcie.

Niekedy mi tabletky účinkujú hneď a niekedy až po dvoch hodinách. Prečo je to tak?

Rýchlosť nástupu účinku závisí od viacerých faktorov, napr. či ich užívate na lačno, kedy je nástup rýchly alebo ste sa práve najedli a vtedy je nástup dlhší.

Môžem užívať s tabletkami aj alkohol?

Tu sa treba riadiť sedliackym rozumom. Príliš veľa alkoholu sa neodporúča, ale jeden dva poháriky môžu účinky ešte príjemne zlepšiť.

Kedy by som nemal užívať tabletky?

Všetky tabletky a prípravky na tejto stránke majú prírodné zloženie. Ak však trpíte kardiovaskulárnymi problémami, prosím konzultujte užívanie prípravkov so svojim lekárom

Mám 31 rokov a v poslednej dobe začínam mať problémy v posteli. Dosť som sa vystrašil, u doktora som ešte nebol, ale cítim sa pred frajerkou trápne

Je pravda, že čoraz častejšie postihujú problémy s erekciou aj mladých ľudí. Zvyčajne je to  len nahromadený stres a časom to rýchlo prejde.

Ak by ste si mali vybrať len jeden produkt, ktorý by to bol?

Bez váhania by som vybral Erexan alebo Zerex. Týmito produktami sme boli skutočne ohromení. Môžeme povedať, že účinky sú vynikajúce takmer u každého muža. Ak by ste mohli vyskúšať len jednu, resp. dve tabletky, tak jednoznačne tieto.

Je obezita jednou z hlavných príčin problémov s erekciou?

Môžeme povedať, že obezita je jeden z najväčších problémov prečo vznikajú problémy s erekciou. Zvážte viac pohybu a lepší jedálniček. Poďakuje sa vám nielen vaša erekcia, ale celé telo.

Sú lepšie kapsule alebo tabletky?

Nedá sa povedať, či sú kapsule lepšie ako tabletky. Výroba tabletiek je však lacnejšia a vyrábajú sa pod veľkým tlakom zlisované do požadovaného tvaru.

Máte otázku? Napíšte mi.

Ak ste nenašli otázku a odpoveď k téme problém s erekciou, napíšte mi

Ktoré tabletky na erekciu vám pomôžu? (veľké porovnanie) 4.47/5 (89.44%) 36 hlas[ov]

Jeden príspevok “Ktoré tabletky na erekciu vám pomôžu? (veľké porovnanie)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TOPlist