Vimax sú tabletky na erekciu a liečbu impotencie od kanadského výrobcu, ktoré fungujú trocha iným spôsosom, ako ostatné tabletky v teste. Neužívajú sa totiž len pred pohlavným stykom, ale dlhodobo. Každodenným užívaním tabletiek tak zabezpečíte celkovú podporu organizmu a najma erekcie.

Ako to celé funguje? Mnohé testy a prieskumy vo svete dokázali, že najúčinnejšou metódou podpory erekcie bez chirurgického zákroku je zväčšenie kapacity toporivých telies v penise. A práve ich väčšia kapacita znamená, že sa do penisu dostane viac krvi a tým je erekcia silnejšia.

Práve preto je Vimax produkt, ktorý dlhodobo pôsobí na rozširovanie vašich ciev a podpory obehového systému vo vašom tele. A vďaka väčšiemu prekrveniu vašeho penisu sa stáva citlivejší, takže od silného sexuálneho vzrušenia vás nedelí absolútne nič. Poďme sa preto pozrieť na naše skúsenosti s Vimax.

Chcem vyskúšať Vimax

Vimax a jeho zloženie

Ako väčšina ďalších tabletiek, ktoré recenzujeme je zloženie Vimaxu úplne prírodné z vysoko kvalitných rastlín vhodné pre mužov každého veku. Efektívna liečba impotencie začína týmito ingredienciami.

Cayenne Pepper

Kajenské korenie výrazne posilňuje krvný obeh a prispieva k dôkladnému prekrveniu penisu, čím dochádza k jeho zväčšeniu. Taktiež sa v medicíne používa ako prevencia pred infarktom.

Avena Sativa

Siaty oves je rokmi preverenou prísadou v doplnkoch stravy na zlepšenie erekcie bez vedľajších účinkov.

Gingko Biloba

Viac ako 1000 rokov sú známe účinky exktraktu z listov Gingko Biloby. Podporuje mozgovú činnosť a posilňuje centrálny nervový systém. Pomáha rozširova’t a vďaka tomu účinne pomáha proti impotencii.

Užívanie a dávkovanie

Dávkovanie je úplne jednoduché. Každý deň jednu tabletku najlepšie 30 minút po jedle. Niektorí naši čitatelia berú ešte jednu podpornú tabletku pred pohlavným stykom.

Prejdime k tomu, čo všetkých z vás zaujíma a to ako dlho môžem na sebe vidieť účinky.

1. mesiac – Začnete pozorovať viditeľné zmeny. Vaša erekcia bude oveľa silnejšia a tvrdšia. Zvýši sa vám libido, takže vaša chuť na sex bude silnejšia

2. mesiac – Váš penis je zreteľnejšie objemnejší v stoporenom stave

3. mesiac – Váš penis je skutočne väčší ako na začiatku a erekcia je tvrdá a silná. Ak ste mali problémy s predčasnou ejakuláciou, tá je preč.

4-8. mesiac – Väčšina mužov dosiahne najlepšie výsledky po treťom až štvrtom mesiaci. Odporúčame však tabletky brať dlhodobo pre ešte lepšie výsledky.

Koľko vás bude stáť dobrý sex?

Vimax cena 1. balenie je 40 EUR a obsahuje 30 tabliet

Vimax cena 2. balení je 74 EUR a obsahujú 60 tabliet

Vimax cena 3. balení je len 103 EUR a obsahujú 90 tabliet

Záverečný verdikt

Vimax je dobre známa celosvetová značka tabletiek na zlepšenie erekcie. Páči sa mi, že ide o dlhodobú podporu a zlepšenie vašeho sexuálneho života. Na druhú stranu môže niekomu prekážať, že musí tabletky brať každý deň. Každopádne určite vyskúšajte minimálne jeden mesiac a sami zhodnoťte zlepšenia.

Kúpiť? Áno. Dlhodobé účinky nás presvedčili.

Chcem vyskúšať Vimax

Vimax a moje skúsenosti s touto tabletkou (veľká recenzia) 4.15/5 (83.08%) 13 hlas[ov]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TOPlist