yellow vital tabletkyYellow Vital ste možno podobne ako ostatní naši čitatelia spozorovali na veľkom bilborde na D1 pred Trenčínom. Zaujal ma nielen svojou výraznou žlto-čiernou farbou, ale najmä pozitívnymi reakciami v našom okolí. Preto som sa rozhodol podrobiť ho skúške ohňom, či skôr skúške sexom.

Prípravok pôsobí nielen ako liek na potenciu, ale taktiež sexuálnu aktivitu, zabraňuje predčasnej ejakulácii a zvyšuje vašu vytrvalosť v posteli, čo ocení každá priateľka. Efekt výrobca dosahuje viacerými látkami v zložení tabletiek, ktoré ostatné, konkurečné produkty nemajú. Okrem toho nemá žiadne vedľajšie účinky.

Tieto látky vám zlepšia erekciu

Páči sa mi, že produkt je čisto prírodný. Žiadne chemické látky a hormonálne prísady, ktoré vaše telo dlhodobo ničia. Nič také.

Muira Puama – je legendárne afrodiziakum z Južnej Ameriky. Výrazne podporuje potenciu, zvyšuje a predlžuje pocit rozkoše pri sexuálnom styku. Jednoducho budete proste nadržaný viac ako ste zvyčajne. Pred robotou určite tieto tabletky neskúšajte.

Panax Ginseng (Žen-šen pravý) – je látka tradičnej čínskej medicíny, ktorá zvyšuje sexuálnu aktivitu a chuť na sex celkovo. Výrazne napomáha pri problémoch so slabou erekciou tým, že obsahuje najdôležitejšie účinné látky – saponíny a tie pomáhajú vašemu penisu tým, že sa do neho dostáva viac krvi.

Lepidium Meyenii – Ide o bylinu, ktorá podľa výrobcu ovplyvňuje kvalitu vašich spermií. To neviem posúdiť, ale pocit z toho mám lepší.

Zinok – Zinok všeobecne odporúčam. Je to najlacnejší doplnok stravy, ktorý má skvelé výsledky. Hlavne zvyšuje váš testosterón a ten zas zvyšuje vašu chuť na pohlavný styk. Dostanete ho bežne v lekárňach a vždy pred spaním si dajte jednu tabletku. Kliknite ak chcete vedieť viac o tom, ako zvýšiť testosterón rýchlo a jednoducho.

Okrem týchto zložiek obsahuje ďalších šesť a spolu vytvára dobrý mix látok, ktoré spolu vytvárajú účinný liek.

Yellow Vital lieky na erekciu
Tieto všetky látky vám zlepšia erekciu.

Užívanie a dávkovanie

Nástup kvalitnejšej erekcie a zväčšenie penisu sa dostaví užitím len 1 tablety 60 minút pred pohlavným stykom. Produkt nemá žiadne vedľajšie účinky a preto ho môžete užívať dlhodobo. Neprežente to však, že si dáte tri, štyri tabletky naraz.

Tabletky Yellow Vital
Na otestovane účinnosti alebo jednorázovú akciu si môžete kúpiť jednu tabletku.

Yellow Vital som otestoval na sebe

Neviem či to bolo tou žltou farbou tabletky, ale už od otvorenia balenia som mal pocit, že tieto tabletky na erekcu majú niečo do seba. Určite viete, že najťažšie na užívaní tabletiek je časovanie. Rozhodol som sa, že nenechám nič na náhodu a tabletku som vyskúšal v sobotný večer s partnerkou.

Večer sme pozerali film a popíjali červené víno (inak sa hovorí, že dobré afrodiziakum) Hovoril som, že som nenechal nič na náhodu. Tabletku som zapil v kuchyni počas reklamy a netrpezlivo čakal. Keď skončil film, prišla moja chvíľa. Prešla viac ako hodina a priznám sa, že som mal pocit, že tabletka nezaberá a váhal som. Vnútorný hlas alebo skôr pravdepodobne pár deci vína ma presvečili ísť na vec.

Predohra ma dobre naštartovala a vtedy som pocítil silu žltej tabletky. Erekciu som mal silnú počas celého sexu. U mňa v ten večer spokojnosť, myslím, že partnerkina tiež.

Yellow Vital tabletky na erekciu
S balením Yellow Vital máte na týždeň vystarané.

Koľko vás bude stáť dobrý sex?

YellowVital kúpite v balení 6 tabliet. Ak sa však chcete na vlastnej koži presvedčiť, máte možnosť objednať si štartovací balíček s jednou tabletkou. Ak nebudete s produktom spokojný, výrobca vám do 30 dní vráti peniaze, čo považujem za férový prístup a dôkaz toho, že výrobca v silu tabletiek verí.

6 tabletiek Yellow Vital – cena 24,90 EUR

1 tabletka Yellow Vital – cena 5,90 EUR

Yellow Vital Zľava

Záverečný verdikt

Lieky na potenciu bez predpisu sú mnohé. Yellow Vital je relatívne nový produkt na našom trhu, ale za ten krátky čas si získal už mnoho priaznivcov. Po dôkladnom zvážení sa ani nečudujem. Jeho účinky sú vynikajúce, nástup rýchly a bez vedľajších účinkov ho možno brať dlhodobo. Mňa predsvedčil. 

Kúpiť Yellow Vital? Áno. Recenzia to potvrdzuje. Nový silný hráč na trhu, ktorý treba rozhodne vyskúšať.

 

Yellow Vital a moje skúsenosti s tabletkou (veľká recenzia) 3.79/5 (75.79%) 19 hlas[ov]

2 príspevkov “Yellow Vital a moje skúsenosti s tabletkou (veľká recenzia)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TOPlist